radca prawny w Łodzi, wszechstronna pomoc prawna

Radca Prawny

Radca prawny Ryszard Krych


Jestem założycielem i właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego.
W 1984 roku ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi i uzyskałem tytuł magistra prawa. Ponadto ukończyłem aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi i jestem wpisany na listę radców prawnych. Posiadam wieloletni staż pracy jako radca prawny.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem poprzez pracę na stanowisku radcy prawnego:
1) w Urzędzie Gminy Nowosolna,
2) w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łodzi,
3) w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łodzi,
4) w Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi,
5) w Zarządzie Dróg i Transportu w Łodzi,
6) w Ministerstwie Skarbu Państwa.

W ramach kancelarii prowadziłem między innymi obsługę prawną Telewizji Polskiej S.A. oraz szereg spraw indywidualnych klientów. Jestem doświadczonym i skutecznym radcą prawnym. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa lokalowego. Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem pozwala mi na dogłębne zbadanie problemu i zaproponowanie najlepszego dla klienta rozwiązania. Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu klientów kancelarii przed: sądami rejonowymi, sądami okręgowymi, sądami apelacyjnymi, Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, Sądem Najwyższym. W wolnym czasie gram w tenisa ziemnego. Pasjonuje mnie również taniec towarzyski.

Kancelaria zapewni Państwu wszechstronną pomoc prawną, począwszy od udzielenia porady prawnej, sporządzenia odwołania od decyzji ZUS do przygotowania pism procesowych oraz reprezentacji Państwa w sądzie na sali sądowej. Przyjęcia interesantów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


dane adresowe kancelarii prawnej, prawnik w Łodzi ulica Zachodnia 70