radca prawny w Łodzi, wszechstronna pomoc prawna

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Porady prawne w sprawach upadłości konsumenckiej, analiza sytuacji prawno-ekonomicznej klienta pod kątem zasadności złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej, wnioski do Sądu o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.


Kancelaria pomaga osobom nie mogącym skutecznie poradzić sobie ze spłatą posiadanego zadłużenia poprzez świadczenie pomocy prawnej w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

Poprzez ogłoszenie upadłości konsumenckiej możesz uwolnić się od posiadanego zadłużenia.

Upadłość konsumencka możliwa jest również w przypadku osób nie posiadających majątku niezbędnego dla spłaty długów.

Kancelaria oferuje możliwość analizy sytuacji prawno-ekonomicznej klienta pod kątem zasadności złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Pomagamy naszym Klientów w procesie skompletowania dokumentacji niezbędnej do złożenia w Sądzie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Sporządzamy wnioski do Sądu ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Prowadzimy sprawy o ogłoszenie upadłości konsumenckiej przed Sądem.

Zasadniczym atutem upadłości konsumenckiej jest możliwość oddłużenia, czyli umorzenia zobowiązań powstałych przed ogłoszeniem upadłości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z KANCELARIĄ, POMOŻEMY CI WYJŚĆ Z DŁUGÓW !Kancelaria zapewni Państwu wszechstronną pomoc prawną, począwszy od udzielenia porady prawnej, do przygotowania pism procesowych oraz reprezentacji Państwa w sądzie na sali sądowej. Przyjęcia interesantów po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


dane adresowe kancelarii prawnej, prawnik w Łodzi ulica Zachodnia 70